De BAB zet zich op verschillende manieren in voor zijn leden. Naast de activiteiten die we zelf organiseren bevat deze pagina ook een overzicht van andere manieren waarop we invulling geven aan onze missie en standpunten.

Congres

Elk jaar organiseren we samen met het UNIPA netwerk een congres ergens in het land op locatie van een van de Universiteiten.

Voor de organisatie van dit congres zijn we altijd op zoek naar mensen die willen meedenken over de inhoud of die iets willen doen op de dag zelf. 

Presentaties

We bieden studentpresentaties aan op verschillende opleidingen om het bewustzijn te vergroten van wat de BAB is, waarvoor we er zijn en wat we precies doen.

Voor deze presentaties zoeken we altijd naar mensen die de presentaties live of online kunnen geven.

Onderwijskamer

De BAB sluit periodiek aan op de Onderwijskamer van FvOv en Platform VVVO. De Onderwijskamer is in 2014 ingesteld op initiatief van het bestuur van de FvOv en heeft als doel dieper in te gaan op de onderwijsinhoud.

Raad van Advies

Het bestuur van de BAB organiseert eens per jaar een bijeenkomst voor zijn Raad van Advies waarin het vaak thema's bespreekt waar ze in het aankomende jaar mee bezig willen.

Daarnaast zitten we als bestuur van de BAB ook in de Raad van Advies van de Stichting Primoraten en denken we vanuit die rol mee over de doorontwikkeling van de stichting.

BAB Academy

Vanuit de BAB Academy bieden we professionaliserings- en inspiratiesessies aan om aan behoeften van de beroepsgroep te voldoen.

 

We zijn altijd op zoek naar nieuwe ideeën om dit aanbod mee te vullen, partijen om mee samen te werken en mensen om die praktische zaken zoals aanmelding- en promotie kunnen regelen.

Zelf een idee?

Nieuwe ideeën en initiatieven waarderen wij. Heb je zelf een idee voor een activiteit of zou je op een andere manier de BAB willen helpen? Neem vooral even contact met ons op!